Vítejte v Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno nabízí nejpestřejší nabídku ubytování na Lipně. Komfortní plně vybavené apartmány a bungalovy pro rodiny s dětmi, útulná studia pro páry, až po mezonetové luxusní apartmány pro nejnáročnější hosty. Resort se nachází na samém břehu Lipenského jezera, naší největší vodní plochy v Čechách. V zimě je Landal Marina Lipno součástí pulsujícího srdce Skiareálu Lipno, od kterého se nacházíme jen 193 vteřin chůze. Skiareál Lipno je vyhlášeným centrem rodinného lyžování v Čechách. Nabízí devět sjezdovek, včetně letošní zbrusu nové, moderní zasněžovací systémy, vyhlášenou lyžařskou školu, půjčovnu lyží, dětské parky s pojezdovými koberci, skicross, Stezku korunami stromů, čtyřsedačkovou lanovku, apres bar a speciální dětské aktivity. Vaš rodinný rozpočet potěší také slevy na skipasy. A když už je lyžování moc, stačí využít širokou nabídku wellness centra a aquaworldu. Landal Marina Lipno to je ideální rodinná dovolená na horách.

Apartmány na Lipně

Nejširší nabídka ubytování na Lipně od útulného studia pro páry, až po luxusní mezonetové apartmány pro náročné. Stačí nazout lyže a po 193 vteřinách chůze se před Vámi otevře skiareal.
  • Studia/bungalovy/apartmány
  • Aquaworld a restaurace v areálu
  • Wifi a parkoviště zdarma
Ostatní zážitky Kontakty

Zima v Landal Marina Lipno

Lipno patří mezi nejoblíbenější destinace v České republice. Také v zimě se mění na pulsující zimní středisko, které získalo cenu Evropská excelentní destinace! Moderně vybavený Skiareál Lipno a přilehlé areály Sternstein a Hochficht nabízejí standard alpských středisek a zaručují jedinečnou dovolenou. Landal Marina Lipno to jsou také slevy na skipasy, atrakce, ale také skipas zdarma.
Skiareál Lipno

Apartmány a bungalovy

Ceny jsou uvedeny bez rezervačního poplatku 24,50 € a poplatku za ložní prádlo ( max. 7,75 € / os./pobyt), pobytovou taxu obci (dospělí 18-69 let 0,80 €/os./den; děti do 18 let a senioři od 70 let 0,16 €/os./noc).

Neváhejte a prohlédněte si širokou nabídku ubytování na nejlepší lipenské adrese. Vychutnejte si atmosféru unikátního resortu Landal Marina Lipno.

Všechna ubytování

Užijte si více komfortu

Obývací pokoje prošly rekonstrukcí a nyní Vám nabídnou ještě vyšší komfort. Je na Vás zda-li preferujete menší ubytování a pro pobyt si vyberete studio pro páry, nebo zbožňujete velkorysé prostory a necháte se nadchnout našimi luxusními mezonetovými apartmány. Nabízíme ubytování na jedné z nejvýhodnějších poloh na Lipně v samém srdci lipenského dění!
Prohlédnout ubytování

Dětské radovánky na Lipně

Na děti čeká celodenní klub medvěda Bollo s nejširší nabídkou her a programů na Lipně. Tvořivé dílničky, nové večerní programy, dětské kino plné pohádek, xbox koutek s kinetickými hrami pro starší, tématické diskotéky, oslavy, ale také programy přímo na sjezdovce a kompletně obnovený park hraček. Rodiče relaxují a děti si mohou samy dovádět pod dohledem animátorů. Bollo klub je zdarma!
Svět dětské zábavy na Lipně

Zážitky nejen na lyžích

Zimní dovolená znamená hlavně lyžování. Jedná se ovšem o náročný sport a je třeba myslet také na odpočinek a doplňkové aktivity. Proto jsme pro Vás připravili speciální výběr těch nejzajímavějších na Lipensku. Myslíme také na Váš rodinný rozpočet, a proto na mnoho z nich získáte slevy a vstupy zdarma.
Tipy v okolí

Desítky výhod k pobytu

Aby Vaše dovolená byla vždy o kousek hezčí a také výhodnější připravujeme pro Vás stále nové služby. Zbrusu nové sjezdovky, úplně nové dětké programy, jako třeba Bollo dětské kino, drink zdarma v apres baru, který jistě potěší rodiče a komfortnější ubytování v nově vybavených apartmánech. A ještě výhodnější dovolená s novou lipno kartou zdarma!
Lipno Card

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak k projektu zábavnou formou připojit.
Více informací
Aktuální nabídka pobytů
v Landal Marina Lipno