Adresa

Landal Marina Lipno
CZ-38278 Lipno nad Vltavou 310
Tel. +420 380 73 61 00 
info@landal.cz
    

Předpověď počasí

Aktuální sněhové zpravodajství z lyžařských středisek v okolí resortu Landal Marina Lipno. Skiareál Lipno nabízí pestrý výběr zimních sportů, vynikající infrastrukturu a přátelskou rodinou atmosféru.
Sněhové zpravodajství

cesta do Landal Marina Lipno

Odkud přijíždíte?

Použij současnou polohu

Příjezdy a odjezdy

Při příjezdu se, prosím, hlaste na naší recepci, kde obdržíte klíč od apartmá, plánek parku a aktuální informace k pobytu. Pokud jste přijeli před 15.00 hod, je možné se zaregistrovat na recepci a následně si pouze vyzvednout klíč od apartmá. V případě příjezdu po 18.00 hod (zavírací době recepce) budete mít klíč od apartmá s plánem parku připraveny u strážné služby, která se nachází z pravé strany budovy recepce. Druhý den se pak přijdete nahlásit na recepci, vyzvednout si podklady k ubytování a popř. Uhradit Váš pobyt.

Pobyt

Příjezd 

Odjezd

Víkend  pátek od 15.00 hod  pondělí do 10.30 hod 
Krátký týden  pondělí od 15.00 hod  pátek do 10.30 hod
Týden  pondělí od 15.00 hod   pondělí do 10.30 hod  
  pátek od 15.00 hod  
pátek do 10.30 hod  
  sobota od 15.00 hod   sobota do 10.30 hod  

Tip: Rádi bychom Vás informovali o tom, že všechna zařízení v parku – bazén, restaurace, půjčovny, dětský koutek a další můžete využívat již před obdržením i po odevzdání klíče od vašeho apartmá.

Důležité informace

Formulář
Při příjezdu je třeba na recepci vyplnit formulář do ubytovací knihy, kterou musí, podle zákona ČR, vést každý ubytovatel. Formulář jste obdrželi s potvrzením Vaší rezervace nebo si jej můžete stáhnout zde.

Rezervace
Základní rezervace zahrnuje poplatek za pobytovou taxu a ložní prádlo. V případě zájmu o zapůjčení ručníků či utěrek, servisu povlečených postelí při příjezdu, objednání našich pobytových balíčků či pojištění storna, je třeba toto uvést při rezervaci pobytu nebo nejpozději 3 dny před příjezdem
(toto se nevztahuje na pojištění storna).

Otevírací doba recepce
Recepce Landal Marina Lipno je denně otevřená 9-19 hod. Mimo hlavní sezony 9-18 hod. Aktuální otvírací doby obdržíte v informačních deskách, které od nás dostanete při příjezdu. Personál recepce Vám rád zodpoví všechny Vaše dotazy ohledně ubytování i trávení volného času v našem rekreačním areálu.

Prodej na recepci
Na recepci prodáváme různé zboží: mapy, pohledy, známky, suvenýry s maskotem medvěda Bollo, knižní průvodce o České Republice, Českém Krumlovu či Jižních Čechách, drogerii, žetony do pračky a do sušičky, turistického průvodce Grenzgenial.

Domácí zvířata
Ve vybraných apartmánech jsou povolena domácí zvířata (max. 2 zvířata na apartmá/bungalov). Pobyt se zvířaty musí být nahlášen při rezervaci pobytu. Poplatek za domácí zvíře je 5,50€/noc.

Půjčovny
V našem rekreačním parku je možné si zapůjčit: Fény, společenské hry, kola, horská kola, elektro-kola, in-line brusle, elektročluny, veslice, plachetnice, badmintonové rakety, pálky a míčky na stolní tenis, příslušenství na minigolf, pétanque koule, lyže, snowboard, brusle nebo sáňky.

Rybaření
Na Lipně je povoleno rybařit pouze s platným rybářským lístkem a povolenkou. Prodejní místo rybářských povolenek (1, 2, 7 nebo 14ti denní) je ve Frymburku – Cestovní agentura Otre. Pro vystavení povolenky je třeba předložit platný rybářský lístek, občanský průkaz a českou státní licenci. Prodejní místo rybářských lístků (platné na 1, 3
nebo 10 let) je na obecním úřadě v Horní Plané. Na naší recepci se můžete informovat o cenách nebo Vám budeme nápomocni s rezervací rybářských lístků a povolenek.

Restaurace
Restaurace jsou v provozu denně do 22.00 hod. Aktuální otvírací doby naleznete v informačních deskách, které obdržíte při příjezdu.

Supermarket
V blízkosti Landal Marina Lipno se nachází supermarket COOP, který je otevřený denně. Aktuální informace o otvírací době naleznete v informačních deskách, které obdržíte při příjezdu.

Uzavírka parku
Park Landal Marina Lipno je od 5. listopadu do 10. prosince 2016 mimo provoz. Naši recepci můžete v tomto termínu kontaktovat emailem nebo telefonicky od pondělí do pátku v době mezi 9.00 – 15.00 hod.

Rezervační podmínky

  • Akční a last minutové ceny, rezervační a slevové kódy a slevy pro pojištěnce je možné uplatnit pouze na nově vzniklé rezervace. Tyto slevy nelze uplatnit zpětně.
  • Cena za apartmá zahrnuje konečný úklid apartmá, DPH, poplatky za vodu, plyn, elektřinu.
  • Ceny jsou uvedeny bez rezervačního poplatku 24,50 € za rezervaci, cena za apartmá nezahrnuje povinný poplatek za ložní prádlo (7,75 € / os./pobyt) a dětského ložního prádla 6,50€ za osobu, pobytovou taxu (dospělí 18-69 let 0,80 €/os./den; děti do 18 let a senioři od 70 let 0,16 €/os./noc) nebo eventuelně poplatek za přání (18,75 € za apartmá). 
  • Akční a last minutové nabídky není možné kombinovat s jinými nabídkami, slevami a aranžmány. 
  • V případě změny rezervace bude účtován „poplatek za změnu“, dle platného ceníku. 
  • Při výběru konkrétního apartmá/lokality v areálu nebo více apartmánu vedle sebe bude účtován „poplatek za přání“. 
  • Změna cen a tiskové chyby vyhrazeny. 
  • Cena uvedena na konečném písemném potvrzení je závazná