Lipenská gastronomie

Landal Marina Lipno se skiareálem nabízejí spoustu možností, kde si pochutnat. Od rychlého občerstvení na vrcholu skiareálu, samoobslužné restaurace pod sjezdovkou vhodné pro rodiny s dětmi, kavárny, vinotéky, až po prvotřídní restauraci. Den můžete zakončit třeba drinkem v apresbaru.
K pobytu získáte také vouchery zdarma do vybraných restaurací!
Více o dobrotách

Lipenské aquaworldy

Když už je lyžovačky až nad hlavu šup do aquaworldu jen pár kroků od skiareálui našich apartmánů. Hned dva aquaworldy na Lipensku jsou zaměřené na rodiny s dětmi. Pro plaváčky jsou k dispozici tobogány, bazén s protiproudem, brouzdálko, skluzavky a další zábava. Wellness centra zas uspokojí rodiče. Více o wellness naleznete v sekci Beautya wellness.
Ve vybraných hodinách vstup zdarma do aquaworldu!
Více o aquaworldech

Aktivity venku i v hale

Paleta aktivit a atrakcí, které Vám náš resort a okolí nabízí je duhově pestrá. Preferujete relaxaci, nebo aktivní odpočinek ve fitness centru? Hledáte programy pro celou rodinu a Vaše ratolesti? Nebo toužíte po adrenalinu? Bobovka, Stezka korunami stromů, bruslení, dva aquaparky a netradiční sporty, jako třeba kating, mushing, nebo výprava na sněžnicích.
Do sportovní haly získáte až 20% slevu na vstupy!
Více o aktivitách

Pro děti

Slunce a závěje sněhu jsou tím nejdůležitějším? Kdepak! Tím j jsou široké úsměvy všech ratolestí. Na malé hosty čeká v dětském klubu Bollo, na sjezdovkách i ve výukových ski parcích kopec zábavy. Tématické dny, nové hry a soutěže, večerní skiškolička, dětské kino a večerní programy.
Aktivity pro děti

Beauty a wellness

Lipensko nabízí vynikající podmínky také pro milovníky wellness relaxace ve dvou wellness centrech z překrásnými výhledy na panorama Lipna. Dále rozsáhlý saunový svět, který nabízí veškeré služby od thajských masáží, několika druhů saun, zábalů, kosmetiky, koupelí, až po solnou jeskyni.
Obdržíte voucher na 1+1 vstup zdarma do solné jeskyně.
Více o wellness

Jihočeské perly a zážitky

Zimní dovolená je hlavně lyžování. Jedná se ovšem o náročný sport a je třeba proto myslet také na doplňkové aktivity. Proto jsme pro Vás připravili výběr těch nejzajímavějších, které stojí zato zažít. A proto, že myslíme také na Váš rodinný rozpočet, na mnoho z nich získáte k pobytu v Landal Marina Lipno slevy a vstupy zdarma.
Např. 1+1 vstupenka zdarma do ZOO Hluboká a na lanovou dráhu na Kleť.
Tipy v okolí

Skiareál Lipno

Hlavní předností Skiareálu Lipno a našich apartmánů je unikátní poloha. Znáte jiný resort, který Vám v létě nabídne výhled na jachty brázdící jezero a v zimě skiareál vzdálený jen pár desítek metrů od apartmánů?! Skiareál Lipno je vyhlášeným rodinným zimním střediskem s 11 km sjezdovek a špičkovou školičkou pro děti a půjčovnou přímo v našem areálu.
Slevy na skipasy a 1+1 servis zdarma na lyže/brusle v půjčovně v našem resortu.
Více o skiareálech