Pro děti

Slunce a závěje sněhu jsou tím nejdůležitějším? Kdepak! Tím nejjsou široké úsměvy všech ratolestí. Na malé hosty čeká v Bollo klubu, na sjezdovkách i ve výukových ski parcích kopec novinek. Tématické dny, nové hry a soutěže, večerní skiškolička, dětské kino, večerní programy a spoustu nových hraček.
Soutěže o rodinné vstupenky zdarma na Stezku korunami stromů, bobovkua další atrakce.

Aktivity pro děti

 • Dětský klub medvěda Bollo zdarma
 • Hlídání dětí v klubu
 • Program uvnitř i na sjezdovce 
 • Celodenní programy 
 • Večerní programy 
 • Hopsárium 
 • Soutěže o hodnotné ceny 
 • Tvořivé dílny 
 • Dětské kino 
 • Xbox koutek plný her 
 • Lyžařská školička 
 • Nenáročný terén pro děti 
 • Sáňkování 
 • Bobová dráha

Show maskotů ve skiareálu

Každý týden se medvěd Bollo schází s lyšákem Foxem ve skiareálu, aby přivítali všechny nové děti, které k nám přijeli na zimní dovolenou. Výukový areál Fox parku se večer osvítí a promění na zábavné hřiště, na kterém maskoti dovádí, pořádají zábavné hry, soutěže a zároveň děti zábavnou formou seznamují se skiareálem a programem na celý týden.

Tvořivé dílny

Tvořivé dílničky patří mezi prověřené a po léta oblíbené animační programy Bollo klubu. Děti si za pomoci profesionálních animátorů vyrábějí lampionky na lampionové průvody, lapače štěstí, náramky, vonné svíčky, nebo dokonce vlastní trička a další pěkné výrobky, které si odvážejí, jako památky z dovolené.

Diskotéky

Dětské diskotéky v Bollo klubu jsou oblíbeným programem nejen u dětí,ale i u rodičů, kteří se baví pohybovými kreacemi svých ratolestí. V létě byla hitem pyžamová párty, kterou si s dětmi užili i veselí rodiče a to rovněž v pyžamových převlecích. Podívaná to byla veselá. Čekají Vás také diskotékys opravdovým disko osvětlením a ozvučením, nebo třeba královský bál.
Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Xbox koutek

Spoustu nové zábavy čeká také na starší děti, pro které jsme připravili zbrusu nový program. Nový zábavní koutek pro malé pařmeny s kinetickými hrami Xbox. Často do Bollo klubu zavítají děti v doprovodu staršího sourozence. Právě pro ně jsme připravili koutek s hrami Xbox, pohyblivé herní konzole a taneční podložky. Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Dětské kino

Dostat děti do postýlek je vždy těžké. Vyslyšeli jsme proto přání a zavedli večerní programy. Jedním z nich je naše specialita Bollovo dětské kino plné pohádek a večerníčků. Děti si společně užijí oblíbené animované pohádky promítané na plátně. Stačí se zachumlat do spousty polštářků a sedacích vaků a hurá do říše pohádek.
Pro hosty Landal Marina Lipno zdarma.

Soutěže o nej lipenské atrakce

Soutěžení děti prostě milují. Každý týden se děti mohou zúčastnit soutěží v Bollo klubu a vyhrát mimořádné ceny, jako např. rodinnou vstupenku na Stezku korunami stromů a další nejkrásnější lipenské atrakce. Navíc úplně každý účastník soutěže dostane dáreček. Tak přijďte k nám do Bollo klubu vyhrát svůj nejlepší zážitek na Lipně.

Prolézačky a nové hračky

Výčet všech novot by se sem ani nevešel. Obnovili jsme zkrátka celý park hraček. Na kluky čeká třeba dřevěná vláčkodráha s hracím stolem a na holky parádní dřevěný dům pro panenky. V Bollo klubu najdete také spoustu nových her, stavebnic, prolézaček, kostek a drobných hraček, polštářků a sedacích vaků.

Nová výzdoba

Medvěd Bollo a jeho kamarádi se k zimnímu spánku neuložili. Naopak dáli hlavy dohromady, přidali ruce a tlapky k dílu a malovali, vrtali, kreslili a střihali. A tak se můžete těšit na novou veselou výzdobu, spoustu nových barev, hraček a překvapení.

Hopsárium

Oblíbené rodinné hřiště pod střechou v budově Aquaworldu Lipno. Jen pár kroků od apartmánů Landal Marina Lipno a skiareálu Lipno. Dovádí se na prolézací věži se skluzavkou, střílecím děle, fontáně na pěnové míčky, nafukovací skluzavce, adrenalinové sjezdovce pro nafukovací kruhy. Součástí Hopsária je i bistro s občerstvením.
Jako hosté Landal Marina Lipno můžete využít také 1+1vstupenku zdarma.
Ceník

Dárky z dovolené

Z každé hezké dovolené si musíme odvézt alespoň malý dáreček, nebo suvenýr. Z Bollo klubu si děti mohou odvézt výrobky, které si samy vyrobíve tvořivých dílničkách, nebo si vybrat dárek z široké nabídky omalovánek, pastelek, plyšáků, hrníčků, čepice, atd., s motivy maskota resortu Landal Marina Lipno.

Bonusy a výhody

Landal Marina Lipno to je dovolená na nejlepší lipenská adrese, ke které obdržíte moře bonusů a výhod, které vám ušetří až tisíce korun! Prohlédněte si v sekci
Pro děti.
Prohlédnout všechny výhody a bonusy